Translations:KAVAN AP09 - Instruction Manual/94/cs: Difference between revisions
m (FuzzyBot moved page Translations:Kavan AP09 - Instruction Manual/94/cs to Translations:KAVAN AP09 - Instruction Manual/94/cs without leaving a redirect: Part of translatable page "Kavan AP09 - Instruction Manual") |
Mrs. Kavan (talk | contribs) No edit summary |
||
| Line 1: | Line 1: | ||
Díly jsou dodávány v níže uvedených sadách. | Díly jsou dodávány v níže uvedených sadách. | ||
{| class="wikitable" style="width: 100%; text-align: left;" | {| class="wikitable" style="width: 100%; text-align: left;" | ||
|'''Číslo dílu''' | |||
|'''Název''' | |||
|- | |||
|09102+09101 | |||
|Kliková skříň a zadní víko | |||
|- | |||
|09103 | |||
|Hlava válce | |||
|- | |||
|09210 | |||
|Kliková hřídel | |||
|- | |||
|09238(09218+09219)+09108 | |||
|Unašeč s kuželem, 2x podložka | |||
|- | |||
|09601(09604+09606+12114) | |||
|Tlumič výfuku kompletní | |||
|- | |||
|12804P+12816 | |||
|Karburátor kompletní s O-kroužkem | |||
|- | |||
|09124(09119+40118) | |||
|Upevňovací svorník karburátoru | |||
|- | |||
|12110+12109 | |||
|Sada ložisek (přední/zadní) | |||
|- | |||
|09203 | |||
|Výbrus (píst + vložka) | |||
|- | |||
|09204 | |||
|Ojnice | |||
|- | |||
|09213(09207+09208) | |||
|Sada pístního čepu s pojistkou | |||
|- | |||
|40845+12816 | |||
|Sada O-kroužků (tělesa karburátoru, hlavní jehly) | |||
|- | |||
|09111+09609(3)+09112(2) | |||
|Sada těsnění (výfuku, hlavy válce, zadního víka) | |||
|- | |||
|09123B(4) | |||
|Sada šroubů hlavy válce | |||
|} | |||
Latest revision as of 12:47, 27 October 2025
Díly jsou dodávány v níže uvedených sadách.
| Číslo dílu | Název |
| 09102+09101 | Kliková skříň a zadní víko |
| 09103 | Hlava válce |
| 09210 | Kliková hřídel |
| 09238(09218+09219)+09108 | Unašeč s kuželem, 2x podložka |
| 09601(09604+09606+12114) | Tlumič výfuku kompletní |
| 12804P+12816 | Karburátor kompletní s O-kroužkem |
| 09124(09119+40118) | Upevňovací svorník karburátoru |
| 12110+12109 | Sada ložisek (přední/zadní) |
| 09203 | Výbrus (píst + vložka) |
| 09204 | Ojnice |
| 09213(09207+09208) | Sada pístního čepu s pojistkou |
| 40845+12816 | Sada O-kroužků (tělesa karburátoru, hlavní jehly) |
| 09111+09609(3)+09112(2) | Sada těsnění (výfuku, hlavy válce, zadního víka) |
| 09123B(4) | Sada šroubů hlavy válce |