Translations:KAVAN Smart PRO GPS2 Logger - Instruction manual/16/cs: Difference between revisions

From KAVAN RC Wiki
(Created page with "====Zapojení Futaba a Multiplex==== Systémy Futaba a Multiplex nenabízejí bezdrátovou konfiguraci zařízení. Telemetrický přenos je možný pomocí následujících pevných slotů pro senzory: {| class="wikitable" |+ ! !'''Futaba S.Bus2''' !'''Multiplex MSB''' |- |'''Rychlost''' |8 |9 |- |'''Výška''' |9 |10 |- |'''Čas''' |10 | - |- |'''Vario''' |11 | - |- |'''Zeměpisná šířka''' |12–13 | - |- |'''Zeměpisná délka''' |14–15 | - |- |'''Vzdálenost''...")
 
No edit summary
Line 1: Line 1:
====Zapojení Futaba a Multiplex====
====Zapojení Futaba a Multiplex====
Systémy Futaba a Multiplex nenabízejí bezdrátovou konfiguraci zařízení. Telemetrický přenos je možný pomocí následujících pevných slotů pro senzory:  
Systémy Futaba a Multiplex nenabízejí bezdrátovou konfiguraci zařízení. Telemetrický přenos je možný pomocí následujících pevných slotů pro senzory:  
{| class="wikitable"
{| class="wikitable" style="text-align: center;
|+
|+
!
!
Line 7: Line 7:
!'''Multiplex MSB'''
!'''Multiplex MSB'''
|-
|-
|style="text-align: left;
|'''Rychlost'''
|'''Rychlost'''
|8
|8
|9
|9
|-
|-
|style="text-align: left;
|'''Výška'''
|'''Výška'''
|9
|9
|10
|10
|-
|-
|style="text-align: left;
|'''Čas'''
|'''Čas'''
|10
|10
| -
| -
|-
|-
|style="text-align: left;
|'''Vario'''
|'''Vario'''
|11
|11
| -
| -
|-
|-
|style="text-align: left;
|'''Zeměpisná šířka'''
|'''Zeměpisná šířka'''
|12–13
|12–13
| -
| -
|-
|-
|style="text-align: left;
|'''Zeměpisná délka'''
|'''Zeměpisná délka'''
|14–15
|14–15
| -
| -
|-
|-
|style="text-align: left;
|'''Vzdálenost'''
|'''Vzdálenost'''
| -
| -
|11
|11
|-
|-
|style="text-align: left;
|'''Satelity'''
|'''Satelity'''
| -
| -
|12
|12
|-
|-
|style="text-align: left;
|'''Kurs'''
|'''Kurs'''
| -
| -
|13
|13
|-
|-
|style="text-align: left;
|'''Poznámka'''
|'''Poznámka'''
|Ruční detekce v menu Linkage - Sensor. Zvolte senzor F1675 GPS na slotu '''8'''.  
|Ruční detekce v menu Linkage - Sensor. Zvolte senzor F1675 GPS na slotu '''8'''.  
|Automaticky detekováno vysílačem. 
|Automaticky detekováno vysílačem. 
|}
|}

Revision as of 07:29, 16 October 2024

Message definition (KAVAN Smart PRO GPS2 Logger - Instruction manual)
====Futaba and Multiplex connection====
Futaba and Multiplex systems do not offer wireless device configuration. The telemetry transmission is possible with the following fixed sensor slots:
{| class="wikitable" style="text-align: center;
|+
!
!'''Futaba S.Bus2'''
!'''Multiplex MSB'''
|-
|style="text-align: left; |'''Speed'''
|8
|9
|-
|style="text-align: left; |'''Altitude'''
|9
|10
|-
|style="text-align: left; |'''Time'''
|10
| -
|-
|style="text-align: left; |'''Vario'''
|11
| -
|-
|style="text-align: left; |'''Latitude'''
|12–13
| -
|-
|style="text-align: left; |'''Longtitude'''
|14–15
| -
|-
|style="text-align: left; |'''Distance'''
| -
|11
|-
|style="text-align: left; |'''Satellites'''
| -
|12
|-
|style="text-align: left; |'''Course'''
| -
|13
|-
|style="text-align: left; |'''Note'''
|Manual detection in the menu Linkage – Sensor. Choose F1675 GPS on slot '''8'''. 
|Automatically detected by the transmitter.  
|}

Zapojení Futaba a Multiplex

Systémy Futaba a Multiplex nenabízejí bezdrátovou konfiguraci zařízení. Telemetrický přenos je možný pomocí následujících pevných slotů pro senzory:

Futaba S.Bus2 Multiplex MSB
style="text-align: left; Rychlost 8 9
style="text-align: left; Výška 9 10
style="text-align: left; Čas 10 -
style="text-align: left; Vario 11 -
style="text-align: left; Zeměpisná šířka 12–13 -
style="text-align: left; Zeměpisná délka 14–15 -
style="text-align: left; Vzdálenost - 11
style="text-align: left; Satelity - 12
style="text-align: left; Kurs - 13
style="text-align: left; Poznámka Ruční detekce v menu Linkage - Sensor. Zvolte senzor F1675 GPS na slotu 8. Automaticky detekováno vysílačem.