Translations:KAVAN Alpha V2 1500mm - Instruction manual/168/sk: Difference between revisions

From KAVAN RC Wiki
No edit summary
Tag: Reverted
No edit summary
Tag: Reverted
Line 1: Line 1:
Po vstupe do programovacieho režimu začujete 12 sérií pípnutí opakovane v slučke v nasledujúcom poradí. Ak ovládač plynu stiahnete úplne dole do 3 sekúnd po jednej zo sérií pípnutí, bude príslušná funkcia zvolená.
After entering the programming, you’ll hear the following 11 kinds of beeps circularly. Move the throttle stick to the bottom position within 3 seconds after you hear some kind of beeps, you’ll enter the corresponding parameter item.
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 100%;"
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 100%;"
|+
|+
|1
|1
|“B-”
|“B-”
|Typ brzdy (1 krátke pípnutie)
|Brake Type (1 Short B)
|-
|-
|2
|2
|“B-B-”
|“B-B-”
|Sila brzdy (2 krátke pípnutia)
|Brake Force (2 Short Bs)
|-
|-
|3
|3
|“B-B-B-”
|“B-B-B-”
|Odpájanie motora (3 krátke pípnutia)
|Voltage Cutoff Type (3 Short Bs)
|-
|-
|4
|4
|“B-B-B-B-”
|“B-B-B-B-”
|Počet článkov LiPo (4 krátke pípnutia)
|LiPo Cells (4 Short Bs)
|-
|-
|5
|5
|“B——”
|“B——”
|Napäťová ochrana (1 dlhé pípnutie)
|Cutoff Voltage (1 Long B)
|-
|-
|6
|6
|“B——B-”
|“B——B-”
|Rozbeh (1 dlhé 1 krátke)
|Start-up Mode (1 Long B & 1 Short B)
|-
|-
|7
|7
|“B——B-B-”
|“B——B-B-”
|Časovanie (1 dlhé 2 krátka)
|Timing (1 Long B & 2 Short Bs)
|-
|-
|8
|8
|“B——B-B-B-”
|“B——B-B-B-”
|DEO voľnobežka (1 dlhé 3 krátka)
|Freewheeling (1 Long B & 3 Short Bs)
|-
|-
|9
|9
|“B——B-B-B-B-”
|“B——B-B-B-B-”
|Vyhľadávací režim (1 dlhé 4 krátka)
|Search Mode (1 Long B & 4 Short Bs)
|-
|-
|10
|10
|“B——B——”
|“B——B——”
|Reset všetkých nastavení (2 dlhé pípnutia)
|Factory Reset (2 Long Bs)
|-
|-
|11
|11
|“B——B——B-”
|“B——B——B-”
|Koniec (2 dlhá 1 krátke)
|Exit (2 Long Bs & 1 Short B)
|}
|}
 
{{Note|type=info|'''Note:'''A long “B——” equals to 5 short “B-, so a long “B——” and a short “B-” represents the 6th item in “Select Parameter Items”.}}
{{Note|type=info|'''Pozn.:''' 1 dlhé pípnutie „B ----“ = 5 krátkych pípnutí „B-, takže 1 dlhé pípnutie „B ----“ a jedno krátke pípnutie „B-“ predstavujú funkciu č. 6.}}

Revision as of 15:05, 8 September 2025

Message definition (KAVAN Alpha V2 1500mm - Instruction manual)
After entering the programming, you’ll hear the following 11 kinds of beeps circularly. Move the throttle stick to the bottom position within 3 seconds after you hear some kind of beeps, you’ll enter the corresponding parameter item.
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 100%;"
|+
|1
|“B-”
|Brake Type (1 Short B)
|-
|2
|“B-B-”
|Brake Force (2 Short Bs)
|-
|3
|“B-B-B-”
|Voltage Cutoff Type (3 Short Bs)
|-
|4
|“B-B-B-B-”
|LiPo Cells (4 Short Bs)
|-
|5
|“B——”
|Cutoff Voltage (1 Long B)
|-
|6
|“B——B-”
|Start-up Mode (1 Long B & 1 Short B)
|-
|7
|“B——B-B-”
|Timing (1 Long B & 2 Short Bs)
|-
|8
|“B——B-B-B-”
|Freewheeling (1 Long B & 3 Short Bs)
|-
|9
|“B——B-B-B-B-”
|Search Mode (1 Long B & 4 Short Bs)
|-
|10
|“B——B——”
|Factory Reset (2 Long Bs)
|-
|11
|“B——B——B-”
|Exit (2 Long Bs & 1 Short B)
|}
{{Note|type=info|'''Note:'''A long “B——” equals to 5 short “B-”, so a long “B——” and a short “B-” represents the 6th item in “Select Parameter Items”.}}

After entering the programming, you’ll hear the following 11 kinds of beeps circularly. Move the throttle stick to the bottom position within 3 seconds after you hear some kind of beeps, you’ll enter the corresponding parameter item.

1 “B-” Brake Type (1 Short B)
2 “B-B-” Brake Force (2 Short Bs)
3 “B-B-B-” Voltage Cutoff Type (3 Short Bs)
4 “B-B-B-B-” LiPo Cells (4 Short Bs)
5 “B——” Cutoff Voltage (1 Long B)
6 “B——B-” Start-up Mode (1 Long B & 1 Short B)
7 “B——B-B-” Timing (1 Long B & 2 Short Bs)
8 “B——B-B-B-” Freewheeling (1 Long B & 3 Short Bs)
9 “B——B-B-B-B-” Search Mode (1 Long B & 4 Short Bs)
10 “B——B——” Factory Reset (2 Long Bs)
11 “B——B——B-” Exit (2 Long Bs & 1 Short B)
Note:A long “B——” equals to 5 short “B-”, so a long “B——” and a short “B-” represents the 6th item in “Select Parameter Items”.